top of page

Tumbao

Daugiau nei 30 metų gyvenu šokėjos batuose. Pradžia sportiniuose šokiuose. Nesuskaičiuojamos prakaito valandos salėse pas įvairius trenerius ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Konkursų prizinių vietų laimėtoja. Plėtusi žinias choreografijos studijose Klaipėdos Universitete bei šiuolaikinių šokių seminaruose.  Viena pirmųjų Lietuvoje pradėjusi šokti bei gilintis į autentiškųjų Lotynų Amerikos bei Karibų muzikos bei šokių stilius. Galimybė dalyvauti ir mokytis pas geriausius pasaulio mokytojus, knygų skaitymas, ieškojimas dokumentinių medžiagų internete, galiausiai santuoka su kubiečiu ir keliavimas po jo neįtikėtinai spalvingą šalį suformavo supratimą ne tik apie ritmus ir šokiųs bet ir apie tai kaip formavosi bei vystėsi šios kultūros.

Jau vaikystėje pamilau Pietų Amerikos ritmus. Taip pat visada domėjausi įvairiais šiuolaikinių šokių stiliais, modernu, baletu, gatvės šokiais. Mano nuomone, šokis yra žmogaus išraiškos būdas ir gyvenimo stilius. Muzika ir šokis išlaisvina iš kasdieninės rutinos ir leidžia ne tik fiziškai išsikrauti kaip sporto salėje, bet ir atsipalaiduoti, improvizuoti, šėlti. Tai nuostabus žaidimas tarp šokio partnerių ir muzikos.Taip pat šokis man suteikia galimybę tobulėti ne tik fiziškai, bet ir ugdyti save kaip stiprią asmenybę.

Kai pirmą kartą pabuvojau tikrame lotynų vakarėlyje su pietų amerikiečiais, iškart supratau, kad tai man! Salsa, bachata, cumbia, reggaeton bei kiti karibų šokiai neturi griežtų taisyklių varžančių šokėjų, čia nereikia šokti iš anksto sudarytų šokių derinių ar būti priklausomam nuo tik vieno šokio partnerio… Pietų Amerikos, Karibų bei afro originaliaisiais muzikos ir šokių stiliais “sergu“ nuo 2004 metų ir nuo to laiko dalinuosi naujais pažinimais ir atradimais.

Mokytoja

Viktorija Orlovaitė

23213005_10155801665516064_8005616163023
bottom of page